חדשות
איזי אנרגיה מכניסה את חברת אקולוג כשותפה לתחום חיפושי הגז והנפט בישראל
איזי מצויה במשא ומתן לרכישת 10% מזכויות ההשתתפות ברישיון "גל" הגובל ב"לוויתן". חברת איזי אנרגיה , שבשליטת ד"ר אלי זהבי, נערכת לקראת כניסתה לתחום חיפושי הנפט והגז הטבעי. החברה הודיעה היום, כי חתמה על מסמך עקרונות לשיתוף פעולה עם חברת אקולוג הנדסה, שהינה חברת תכנון ויעוץ, המתמחה, בין היתר, בתחומי הגיאולוגיה והגיאופיזיקה של חיפושי נפט וגז טבעי ומדעי האדמה. איזי תקצה לאקולוג 10% מהזכויות בשותף הכללי בשותפות המוגבלת, שהקימה איזי למטרת כניסתה לתחום חיפושי הנפט והגז הטבעי.
 
כלכליסט | תאריך 31/10/2010

    

לפני מספר שבועות דיווחה החברה כי היא בוחנת השתתפות בפרויקטים בתחום האנרגיה בישראל, כמו גם כניסה לתחום רישיונות וזיכיונות לחיפושי גז ונפט וכן כי היא מצויה במשא ומתן לרכישת 10% מזכויות ההשתתפות ברישיון "גל" הגובל ב"לוויתן".

אקולוג המעסיקה כ-40 עובדים מקצועיים, מתמחה, בין היתר, בגיאולוגיה וגיאופיזיקה של חיפושי נפט וגז טבעי, הנדסה אזרחית, איכות סביבה, מים ועוד. החברה פועלת כיועצת בפרויקטים שונים בתחומים אלה, והיא מייעצת הן לגורמים ממשלתיים וציבוריים והן לחברות פרטיות. עם לקוחותיה של החברה ניתן למנות את חברת מקורות, רשות המים, המשרד לאיכות הסביבה, משרד הביטחון, התעשייה האווירית ועוד. בראש החברה עומדים ד"ר אילן ברונר וד"ר לוי קרויטורו.

במסגרת מסמך העקרונות, סוכם, כי אקולוג תסייע לאיזי אנרגיה בבחינת התקשרויות ועיסקאות עם בעלי היתרים ורשיונות לחיפושי נפט וגז טבעי, ותסייע גם בתהליכי קבלת הרשיונות השונים מהמדינה ככל שיסתייע בידה.

ד"ר אלי זהבי, יו"ר איזי אנרגיה, אמר היום: "צירופה של אקולוג כגורם מקצועי, שילווה אותנו בפעילות בתחומים של חיפושי הגז והנפט, הינו חלק מהמהלך של בניית גוף מקצועי ואיכותי, שיהיה בידיו את הידע והנסיון כדי לבדוק את הכדאיות הכלכלית של עיסקאות שונות אותן תבחן איזי אנרגיה, ותתרום לנו מניסיונה כדי לקדם עיסקאות אלה בדרך היעילה ביותר. אנו מאמינים, כי הפעילות בתחום חיפושי הגז והנפט הינה סינרגטית לפעילותה של איזי אנרגיה בשוק הדלק האמריקני".

איזי אנרגיה, בשליטת ד"ר אלי זהבי, פועלת לאיתור, רכישה והפעלה של מקבצי תחנות דלק בארה"ב. עד כה רכשה החברה שליטה בכ-100 תחנות במדינות אוהיו ופנסילבניה בארה"ב. לחברה שיתוף פעולה אסטרטגי בארה"ב עם ענקית האנרגיה הבינלאומית, חברת BP.
 

 |  ראשי |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
אקולוג הנדסה-- www.ecolog.co.il © כל הזכויות שמורות
אקולוג כתובת: רחוב פקריס 3 פארק תמר רחובות טלפון: 08-9475222 פקס: 08-9477008
אקולוג נהדסה בע"מ © כל הזכויות שמורות ראשי | קישורים שימושיים | מפת אתר | יצירת קשר | FTP
כתובת:רחוב פקריס 3 פארק תמר רחובות 76702   טלפון:08-9475222   פקס:08-9477008
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל