איזי אנרגיה תצרף את אקולוג הנדסה כשותפה בפעילות חיפושי הגז והנפט
תקצה לאקולוג 10% מהזכויות בשותפות המוגבלת; אקולוג תיעץ לאיזי בקבלת היתרים ורישיונות חיפוש. חברת הייעוץ בתחומי מדעי האדמה, אקולוג הנדסה, תיכנס כשותפה בפעילות חיפושי הגז והנפט של איזי אנרגיה, ותסייע בבחינת העסקאות בתחום. איזי אנרגיה תקצה לאקולוג הנדסה 10% מזכויות בשותף הכללי בשותפות המוגבלת שהקימה בפעילות זו. אקולוג מתמחה בתחומי הגיאולוגיה והגיאופיזיקה של חיפושי נפט וגז טבעי.
 
TheMarker | תאריך 31/10/2010

    

חברת איזי אנרגיה, בשליטת ד"ר אלי זהבי, הודיעה היום כי חתמה על מסמך עקרונות לשיתוף פעולה עם חברת אקולוג הנדסה. במסגרת מסמך העקרונות נקבע כי אקולוג תסייע לאיזי בבחינת התקשרויות ועיסקאות עם בעלי היתרים ורשיונות לחיפושי נפט וגז טבעי, וכן תסייע לה בתהליכי קבלת רשיונות שונים מהמדינה.
חברת אקולוג בראשות ד"ר אילן ברונר, וד"ר לוי קרויטורו, פועלת כיועצת בפרויקטים שונים בתחומים אלה. היא מיעצת לגורמים ממשלתיים, ציבוריים וחברות פרטיות. החברה פועלת בין היתר עם רשות המים, המשרד לאיכות הסביבה, משרד הביטחון והתעשייה האווירית.

ד"ר אלי זהבי, יו"ר איזי אנרגיה, אמר היום כי, "צירופה של אקולוג כגורם מקצועי, שילווה אותנו בפעילות בתחומים של חיפושי הגז והנפט, הינו חלק מהמהלך לבניית גוף מקצועי, שיהיה בידיו את הידע והניסיון לבדוק את הכדאיות הכלכלית של עיסקאות שונות אותן תבחן איזי אנרגיה. אנו מאמינים, כי הפעילות בתחום חיפושי הגז והנפט הינה סינרגטית לפעילותה של איזי אנרגיה בשוק הדלק האמריקני".

איזי אנרגיה, פועלת לרכישה והפעלת מקבצי תחנות דלק בארה"ב, ובמקביל מוכרת את הנדל"ן לקרנות ריט ומשקיעי נדל"ן. החברה הודיעה כי בכוונתה לרכוש כמות גדולה של תחנות דלק תוך שימוש בהון עצמי נמוך יחסית להיקף העסקאות. בבעלותה כ-100 תחנות במדינות אוהיו ופנסילבניה בארה"ב, וכן היא מקיימת שיתוף פעולה עם ענקית האנרגיה הבינלאומית BP.

בתחילת החודש הודיעה איזי אנרגיה על מגעים לרכישת 10% מרישיון סמוך ללווייתן. החברה אף הגישה יחד עם רציו בקשה לקבלת רישיון "חוף", אך בקשתה נדחתה על ידי הממונה על חיפושי הנפט מכיון ולא עמדו בדרישות המינימליות.
 

 |  ראשי |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
אקולוג הנדסה-- www.ecolog.co.il © כל הזכויות שמורות
אקולוג כתובת: רחוב פקריס 3 פארק תמר רחובות טלפון: 08-9475222 פקס: 08-9477008
אקולוג נהדסה בע"מ © כל הזכויות שמורות ראשי | קישורים שימושיים | מפת אתר | יצירת קשר | FTP
כתובת:רחוב פקריס 3 פארק תמר רחובות 76702   טלפון:08-9475222   פקס:08-9477008
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל